Корисна інформація

Поширити:

Програма навчання

 

До програми теоретичної підготовки водіїв входить:

• Правила дорожнього руху.
• Будова автомобіля та основи технічного обслуговування легкового автомобіля.
• Основи безпеки керування автомобілем.
• Основи автотранспортного права.
• Медичне забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Теоретичні заняття проводяться у навчальних класах з вивчення Правил дорожнього руху та будови автомобіля. Ці класи є ліцензованими Державтоінспекцією та обладнані необхідними навчальними стендами. У класі будови автомобіля є ряд стендів з головними вузлами автомобіля у розрізі, що допоможе курсантам засвоїти принципи взаємодії агрегатів автомобіля.

Для підготовки до іспитів з Правил дорожнього руху автошкола має власний комп’ютерний клас з ліцензованою програмою, що дозволить курсантам підготуватися до теоретичного іспиту та згодом успішно скласти його у ТСЦ.

Практичні заняття з керування автомобілем складаються з двох частин:

1. Відпрацювання вправ на навчальному майданчику (автодромі): рушання з місця та зупинка, паралельне паркування, розворот, в’їзд до боксу тощо;
2. Навчання водінню автомобіля на вулицях міста з малою та великою інтенсивністю дорожнього руху, перестроювання, обгін, удосконалення навичок маневрування у вузьких проїздах, рух та маневрування в інтенсивному транспортному потоці, контраварійна підготовка та прийоми економічного водіння.

Заняття з навчання водінню автомобіля починаються через 2-3 тижні після початку навчання з Правил дорожнього руху. Водіння проводиться за індивідуальним графіком, погодженим з курсантом.