Практичний курс

Поширити:

Водіння. Практичний курс

 

Одними з основних складових успішного швидкого навчання керуванню автомобілем в нашій Практичний курс (Водіння)автошколі є наявність таких необхідностей як досвідчений висококваліфікований інструктор водіння і якісний навчальний автомобіль.

Тому, наша автошкола  зробила все, щоб Ви мали можливість вчитися у кращих інструкторів і користуватися кращими авто.  Наші інструктора мають величезний досвід роботи, який становить від 9 до 26 років!  Вони здатні зробити з будь-якого нашого учня першокласного водія.

Однією з головних переваг нашої автошколи є гнучкий підхід до підбору необхідної кількості занять по водінню.  Базовий курс можна підбирати індивідуально під кожного учня.

Також індивідуально вибирається і час занять, що дозволяє вибрати найзручніший час для кожного учня.

Якщо ж учень вже має певний досвід водіння, він має право відмовитися від повного курсу навчання і пройти тільки частину у відповідності зі своїми навичками і знаннями.  У даному випадку розміри оплати будуть зменшені.

Але варто пам’ятати, що для адекватного оцінювання отриманих навиків весь учбовий процес контролюється внутрішніми іспитами і контрольними перевірками!

При необхідності, кількість уроків водіння можливо навпаки — збільшити понад базового.  Це залежить від кожного конкретного випадку.

Внутрішній екзамен з водіння складається з набору стандартних вправ.  Тільки ті, хто його здав, допускаються до іспиту в ТСЦ

Ті, хто не здають його, продовжують навчання до отримання необхідного рівня знань і практичних навичок для успішної здачі іспиту.